Facebook Kontakt Downloads Impressum
Login
Kurslar

Kurslar ve Atölye Çalışmaları

Murat Coşkun, konser müzisyeni olmasının yanı sıra Şark perküsyonu ve bendirler alanında aranan bir eğitmendir. Kendi geliştirdiği öğretim metodu ile Freiburg Müzik Yüksekokulu, Trossingen Müzik Yüksekokulu ile İsviçre, İspanya, ABD, Türkiye, İran gibi çok sayıda ülkedeki uluslararası yüksekokullar ve kurumlarda dersler vermektedir.  2015/2016 kış sömestrinden bu yana Popakademie Mannheim’da  Dünya Müziği Kürsüsü’nde Middle Eastern / Mediterranean Percussion“ alanında hoca olarak çalışmaktadır. 2004 yılında “Finger Dance„ adlı bendir öğretim CD’sini, 2016 yılında da flamenko dansçısı Bettina Castaño ile birlikte "Frame Drum and Flamenco Rhythms“ adlı öğretim CD’sini piyasaya çıkarmıştır.

Müzik okuyan üniversite öğrencilerine kurs vermenin yanı sıra daha büyük projelerde gruplar, okul sınıfları, gençler ve çocuklarla ve sık sık orkestra ve tiyaro evleri ile birlikte çalışmaktadır: Festspielhaus St. Pölten/Avusturya, Brandenburg Devlet Orkestrası ile yaptığı eğitim projesi, NDR Radyo Filarmoni ile birlikte yer aldığı çocuk festivali gibi.

2016 Yılı Projeleri:

·         Geislingen Müzik Okulu Projesi

·         Ritüeller: Frankfurt/Oder’de Brandenburg Devlet Orkestrası Eşliğindeki Eğitim Projesi

·         Hannover’de NDR Çocuk Müzikleri Festivali – NDR Radyo Flarmoni Orkestrası ile Birlikte

Add your Content here

Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim. Donec pede justo, fringilla vel, aliquet nec, vulputate eget, arcu.